Marcelo Ballardin vrouw of partner: wie is de liefde van zijn leven?

Door Johan

Marcelo Ballardin heeft geen vrouw, maar een mannelijke partner: Dominik D’Hooge. De Gentse sterrenchef is al bijna twintig jaar samen met Dominik, een geboren Gentenaar. Wie zoekt naar de vrouw van Marcelo Ballardin, vindt dus eigenlijk het antwoord in zijn partner Dominik. Samen vormen ze een sterk duo, zowel in het leven als achter de schermen van Marchelo’s restaurant.

Wie is Dominik D’Hooge?

Dominik D’Hooge is de levenspartner van Marcelo Ballardin. Hij is geboren en getogen in Gent. Dominik is geen chef-kok zoals Marcelo, maar speelt een andere onmisbare rol. Volgens Marcelo regelt Dominik achter de schermen alles. Zo zei Marcelo in een interview met HLN over zijn echtgenoot: “Achter de schermen regelt hij alles.” Dat zegt veel over hoe goed ze samenwerken.

Dominik is dus niet alleen de partner van Marcelo in het persoonlijke leven, maar ook een steun in de rug bij het runnen van het restaurant. Bij een druk restaurant zoals Oak is zo iemand van grote waarde.

Al bijna twintig jaar samen

Marcelo en Dominik zijn al bijna twintig jaar een stel. Dat is opmerkelijk in een sector waar de druk hoog is en de werkdagen lang. Een restaurant op Michelin-niveau draaiende houden vergt veel van iedereen die erbij betrokken is. Toch lijken de twee het erg fijn te hebben met elkaar, zo blijkt uit wat er publiek over hen bekend is.

Het feit dat Dominik zo actief meehelpt achter de schermen, zorgt er waarschijnlijk voor dat ze ondanks de drukke wereld van de horeca dicht bij elkaar zijn gebleven. Ze wonen en werken in Gent.

Marcelo Ballardin: sterrenchef in Gent

Voor wie Marcelo Ballardin nog niet kent: hij is een bekende Belgische chef-kok. Hij runt restaurant Oak in Gent, een zaak met een Michelinster. Marcelo werd ook bekend bij een breed publiek als winnaar van het televisieprogramma Snackmasters. Daarin gaan topchefs de uitdaging aan om bekende snacks na te maken. Zijn winst in dat programma zorgde voor extra aandacht voor zowel hemzelf als zijn restaurant.

Na tien jaar op dezelfde locatie verhuisde Oak naar een nieuw pand in Gent. Marcelo vertelde daarbij dat zijn restaurant de kleinste keuken had van alle Michelinzaken. Een verhuizing was dus niet alleen een stap vooruit, maar ook een praktische noodzaak.

Een leven samen in Gent

Marcelo en Dominik bouwen hun leven op in Gent. Dominik is er geboren, Marcelo heeft er zijn restaurant. De stad is duidelijk het middelpunt van hun bestaan. Oak is meer dan een werkplek. Het is ook een plek die hun gezamenlijke verhaal weerspiegelt, want Dominik is er nauw bij betrokken.

Foto’s van Marcelo en Dominik zijn onder andere verschenen in bekende Belgische media, waaronder HLN en PZC. Ze tonen een stel dat er open over is wie ze zijn en wat ze samen doen.

Veelgestelde vragen

Heeft Marcelo Ballardin een vrouw?
Nee, Marcelo Ballardin heeft geen vrouw. Zijn partner is een man: Dominik D’Hooge. Ze zijn al bijna twintig jaar samen en wonen in Gent.

Wat doet Dominik D’Hooge bij het restaurant van Marcelo?
Dominik D’Hooge regelt achter de schermen alles bij restaurant Oak. Hij is geen chef-kok, maar speelt een ondersteunende en organiserende rol. Marcelo heeft dit zelf ook zo omschreven in de media.

Hoe lang zijn Marcelo Ballardin en Dominik D’Hooge al samen?
Marcelo Ballardin en Dominik D’Hooge zijn al bijna twintig jaar een stel. Dat maakt hen een van de meest langdurige koppels in de Belgische horecawereld.

Waar wonen Marcelo Ballardin en zijn partner?
Marcelo Ballardin en zijn partner Dominik D’Hooge wonen in Gent. Dominik is er ook geboren. Het restaurant Oak van Marcelo is ook gevestigd in Gent.

GERELATEERDE BERICHTEN